Dostawa, zwroty i reklamacje

1. Dostawa naszych produktów odbywa się za pośrednictwem firm kurierskich, spedycyjnych lub naszego transportu firmowego. Możliwy jest także odbiór osobisty.

2. Koszty dostawy są z reguły określone podczas składania zamówienia. Niektóre produkty mogą wymagać osobistego potwierdzenia informacji o dostawie przez naszą firmą:

2.1 KOSZTY DOSTAWY POJEDYNCZEJ PACZKI W OPCJI DROPSHIPPING, KURIEREM (na terenie Polski)
(DODATKOWE ZABEZPIECZENIE PRZESYŁKI + KURIER).

- STOLIKI KAWOWE: 32zł netto
- STOŁY: 43zł lub 60zł netto
- BIURKA: 43zł lub 52zł netto
- KONSOLE: 52zł netto
- KONTENERY: 43zł netto
- SZAFKI NOCNE, STOLIKI NOCNE: 43zł netto
- SZAFY, KOMODY: 80zł netto

Zamawiając więcej sztuk, system włączy opcje dostawy paletowej - najbardziej optymalnej pod względem kosztów:

2.2 KOSZT WYSYŁKI PALETY UZALEŻNIONY JEST OD JEJ WAGI (na terenie Polski)
- PRZYKŁADOWE CENY DOSTAW PALETOWYCH: 104zł, 140zł

2.3 ZAMÓWIENIA TOWARU NA KWOTĘ POWYŻEJ 2500zł SĄ PREMIOWANE DARMOWĄ DOSTAWĄ (na terenie Polski)

2.4. KOSZTY PRZESYŁEK MIĘDZYNARODOWYCH USTALANE SĄ INDYWIDUALNIE

3. Za oferowane produkty w systemie zamówień: zamwówienia.grupawomeb.pl możesz płacić przelewem bankowym (przedpłata) lub gotówką (pobranie lub odbiór osobisty).

4. Kurierzy firm przewozowych nie mają obowiązku wnoszenia towaru, dlatego jeżeli potrzebujesz pomocy musisz indywidualnie rozmawiać z kurierem.

5. Informujemy, że nie przyjmujemy żadnych przesyłek pobraniowych. Wszystkie koszty, które poniósł klient podczas zakupu towaru łącznie z kosztami dostawy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Klienta sposobu dostawy innego niż najtańszy zwykły sposób dostawy dostępny w Sklepie Internetowym) zostaną zwrócone na konto bankowe zamawiającego na podstawie faktury korekty.

6. Zamawiający ponosi bezpośrednie koszty zwrotu produktu wynikłe wskutek:
- odstąpienia od umowy,
- nie odebrania nadanej przesyłki do klienta wskazanego przez zamawiającego

7. Zamawiający jest zobowiązany poinformować klienta, do którego WOMEB kieruje przesyłkę o konieczności sprawdzenia jej pod kątem uszkodzeń, które mogły wystąpić w czasie transportu. Jeżeli towar został uszkodzony, należy spisać protokół uszkodzenia przesyłki w terminie do 7 dni kalendarzowych od odebrania przesyłki. Po tym terminie firmy przewozowe zamykają drogę reklamacji i nie jest możliwe uzyskanie odszkodowania. W takiej sytuacji wszelkie nowe elementy na wymianę i wysyłki do klienta będą fakturowane na zamawiającego.

8. Reklamacje

W sprawie reklamacji prosimy o kontakt z nami pod adresem biuro@grupawomeb.pl . Poinformujemy jak najsprawniej przeprowadzić proces reklamacji.